PUBG: NEW STATE Alfa Testi başlıyor!

0

KRAFTON, Inc., yalnızca Android cihazlarda gerçekleşecek testin 11-13 Haziran tarihlerinde yapılacağını duyurdu…

KRAFTON, Inc., 11-13 Haziran tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Android kullanıcıları için kapalı bir PUBG: NEW STATE Alfa Testi gerçekleştireceğini duyurdu. Alfa Testine katılmaya uygun olanlar ve ilgilenenlerin 6 Haziran’a kadar başvurabileceği not düşüldü.

PUBG: NEW STATE Alfa Test Tarihleri

Alfa Testi Başvuru Süresi:

Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Zaman Dilimi

Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

Alfa Testi:

Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Zaman Dilimi

Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

Gerçekleşecek PUBG: NEW STATE testi, oyunun performansının, sunucu ve ağ tutarlılığının ve geliştirme aşamasındaki oynanış sistemlerinin erken bir sürümünü ölçmeye odaklanacak. KRAFTON’un Alfa Testi sırasında alacağı geri bildirimler, PUBG: NEW STATE bu yıl piyasaya çıktığında şirketin topluluğunun beklentilerini karşılamasına yardımcı olacak. Test sırasında oyuncular, fütüristik bir 8×8 harita olan TROI’ye girebilecekler ve burada lansmandan önce farklı oyun özelliklerini deneyimleyip 2051’de geçen PUBG evreninin bir bölümünü keşfedebilecekler.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG’nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak sunulacak. PUBG: NEW STATE, PUBG’nin orijinal Battle Royale deneyimini mobil cihazlardaki en gerçekçi battle royale oyunu olarak yeniden yaratıyor.

Cevap bırakın