PUBG: NEW STATE 45 milyon indirmeye ulaştı

0

45 milyon indirme rakamına ulaşan PUBG: NEW STATE’in ilk büyük güncellemesi de geldi. Yeni bir Survivor Pass, yeni araçlar, silahlar, kişiselleştirme seçenekleri ve daha fazlası artık mevcut…

PUBG: NEW STATE’in piyasaya çıkışı sonrası ilk büyük güncellemesini duyuruldu ve oyun dünya genelinde 45 milyondan fazla indirme sayısını aştığı kaydedildi.

Survivor Pass Vol. 2 artık mevcut ve oyuncuların yeni oyun içi ödüllerin kilidini açmalarına olanak sağlıyor. Ayrıca, orijinal PUBG: BATTLEGROUNDS’un geliştiricisi PUBG Studios’un oynaması ücretsiz yeni nesil mobil battle royale oyununa yeni araçlar, yeni bir silah, silah kişiselleştirme seçenekleri ve daha fazlası eklenmiş bulunuyor.

Survivor Pass Vol. 2: Şu anda mevcut olan bu Pass’in hikayesindeki ana karakter, Dream Runners grubundan Bella’dır. Oyuncuların Bella’nın tüm görünümlerini kazanmak için çeşitli hikaye görevlerini tamamlamaları gerekmektedir. Ayrıca oyuncular çeşitli araç görünümleri ve karakter görünümleri kazanmak için Premium Pass’a yükseltebilirler ve Pass’in 48. seviyesine ulaştıklarında 1.500 NC geri kazanabilirler.

Yeni Araçlar: Oyundaki diğer araçlara kıyasla daha fazla dayanıklılık sunan altı kişilik minibüs Electron da dahil olmak üzere oyuna iki yeni ve farklı araç ekleniyor. İki kişilik bir spor araç olan Mesta da oyunda yer alıyor; güçlü bir hızlanma sunuyor ve yüksek hızlara çıkabiliyor. Electron Troi ve eğitim alanında, Mesta ise Troi, Erangel ve eğitim alanında bulunuyor.

Yeni Silah: Bu yeni güncelleme ile oyuncular, düşük geri tepmeli yeni bir saldırı tüfeği olan L85A3’ü elde edebiliyorlar.

Cevap bırakın