PUBG Mobile’a zombi modu geldi

0

Tencent Games’in bünyesi altında geliştirilen PUBG Mobile’a Resident Evil 2 teması ile zombi modu eklendi. Bakalım güncelleme ile gelen yenilikler neler?

İlk olarak PC’de boy gösteren PUBG, daha sonra Çin menşeli firma olan Tencent Games ile mobil platforma da göz kırpmıştı. Mobil oyuncuların gönlünü fetheden PUBG Mobile, hem App Store’da hem de Play Store’da en çok indirilen oyunlar arasında hala yerini koruyor. Geliştirici firma, oyunculara yeni haritalar sunmanın yanında yeni güncelleme ile Resident Evil 2 temasını da oyuna ekliyor.

PUBG x Resident Evil 2 güncellemesi neler getiriyor?

PUBG Mobile’a gelen son güncelleme ile oyuna zombi modu ekleniyor. Zombi modunda 60 kişi aynı anda oynayabiliyor. Ancak bu modda isminden de anlaşılacağı gibi sadece rakipler ile değil sürekli karşınıza çıkan zombiler ile de savaşmak zorundasınız. Oldukça keyifli dakikalar sunan zombi modu şimdilik sadece Erangel haritasında oynanabiliyor.

PUBG Mobile x Resident Evil 2 için oyuna yeni silahlar da ekleniyor. Bu silahlar arasında M134 ve Fireflame yer alıyor.

Güncelleme ile ayrıca; pil kullanımı ve ısınmayı azaltmak için “Gölgelendirme” ayarlardan devre dışı bırakılabilirsiniz. Son olarak eski maç sonuçlarınızın artık 1 aya kadar saklanabildiğini belirtelim. Bu yeni özellikleri kullanabilmek için oyunu App Store ve Play Store’dan güncellemeniz gerekiyor.

Cevap bırakın