PUBG Mobile Royale Pass 9. sezon hazır!

0

PUBG MOBILE Royale Pass 9. sezon, “Bir Savaşçının Macerası” isimli oyun içi etkinlikle birlikte yeni görevler ve değerli ganimetler sunuyor.

Bugüne kadar 400 milyondan fazla indirilen, günlük 50 milyon aktif oyuncusu ile dünyanın en popüler mobil taktik oyunu olan PUBG MOBILE, 12 Eylül’de gelen 0.14.5 içerik güncellemesi ile dünyanın dört bir yanından savaşçıları bir araya getiriyor.

Türkiye’de de en çok oynanan mobil oyuna yepyeni özellikler getiren Royale Pass 9. sezon ile oyuncular, özel temalı savaşçı kıyafetleri, yeni ekipmanlar ve daha birçok yeni içeriğe sahip olacak. Buna ek olarak yeni meydan okumalar, etkinlikler ve ödüller içeren güncellemede oyuncular, PUBG MOBILE Club Open (PMCO) Güz Sezonu Dünya Finalleri’ne gitme şansına da sahip olacaklar.

Royale Pass 9. sezon, “Bir Savaşçının Macerası” isimli oyun içi etkinlikle birlikte yeni görevler ve değerli ganimetler sunuyor. Royale Pass 9. Sezon’da kazanılabilen tüm ödüller, dünyanın dört bir yanındaki savaşçıların motifleriyle bezendi.

PUBG Mobile Royale Pass 9. sezon içerik güncellemesi içeren 0.14.5 sürümü ile ilgili tüm yeni detaylar şöyle:

 • Görev ve Sıralama sayfaları yenilendi
  Yeni sezon için geri sayım sayacı eklendi
  Royale Pass’e yükseltenler için yeni kişisel paylaşım sayfası
  Yeni Haftalık Görev sandık hatırlatıcıları
  Başarım zinciri ilerlemesi
  Emojiler artık parçalanabilir

Cevap bırakın