Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunPUBG MOBILE, BE@RBRICK ile iş birliği yaparak ikonik figürleri savaş alanına taşıyor

  PUBG MOBILE, BE@RBRICK ile iş birliği yaparak ikonik figürleri savaş alanına taşıyor

  PUBG MOBILE ve BE@RBRICK iş birliği ile özel koleksiyon parçalarından esinlenerek tasarlanan yeni oynanış dinamikleri, eşyalar ve yoldaşlar oyun severlerin beğenisine sunulacak.

  Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, dünyanın en çok aranan koleksiyon ürünlerinden bazılarını savaş alanına getirmek için koleksiyon markası BE@RBRICK ile yaptığı ortaklığı duyurdu.

  Japon şirketi MEDICOM TOY CORPORATION tarafından tasarlanan ve üretilen BE@RBRICK koleksiyon figürleri, PUBG MOBILE oyuncularının beğenisine sunuluyor! Oyun severler Erangel’deki battle royale maçlarında rastgele olarak haritaya dağıtılan üç tür dev BE@RBRICK bulacaklar. Oyuncular onlarla etkileşime girerek buldukları BE@RBRICK türüne karşılık gelen malzemeleri kazanabilecekler.

  Bu iş birliği ile savaş alanlarında oyunculara katılabilecek dört BE@RBRICK yoldaş, Sv. 3 Başlık BE@RBRICK Kanka, Avcı Kamuflajlı BE@RVRICK Kanka, Yeraltı Gezgini BE@RBRICK Kanka, Hava Yardımı BE@RBRICK Kanka oyuna eklenecek. Ayrıca oyuncuların kendi oyun içi PUBG MOBILE temalı BE@RBRICK koleksiyonlarını sergilemelerine olanak tanıyan yepyeni bir eşya koleksiyonu da mevcut olacak!

  Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “Bu özel koleksiyonlar için yeni bir platform sunmaktan ve PUBG MOBILE’a ‘trend belirleyen’ bir marka getirmekten dolayı çok heyecanlıyız. BE@RBRICK, tıpkı bizim battle royale türünde sınırları zorladığımız gibi, koleksiyon alanında yaratıcılığın sınırlarını zorlayan, heyecan verici ve yaratıcı işler üretiyor. Kendileri PUBG MOBILE için mükemmel bir ortak ve oyuncuların da bu özel öğeleri oyun içinde görmeleri onlar için heyecan verici olacak. Ayrıca oyuncuların sınırlı sayıdaki fiziksel PUBG MOBILE BE@RBRICK satın almaya hak kazanmak için oyun içi etkinliklere katılarak, sanat tarihinin bir parçasına sahip olma şansını elde etmeleri için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN