Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilPUBG MOBILE, 6. yıl dönümünü kutluyor

  PUBG MOBILE, 6. yıl dönümünü kutluyor

  PUBG MOBILE’ın 3.1 Güncellemesiyle Nimbus Adası’nın masalsı büyüsünü keşfedin…

  PUBG MOBILE, 3.1 Güncellemesi ile yeni gizli hazinelerini açıkladı. 12 Mayıs’a kadar oyuncular, Gökyüzü Şöleni adlı yeni temalı modu deneyimleyebilir ve Nimbus Adası’nda çarpıcı savaşlara katılabilirler. Bu adalar, oyunculara yoğun çatışmalar ve stratejik oyun için benzersiz fırsatlar sunan bir çift bölge olarak öne çıkıyor.

  Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, altıncı yıl dönümünde oyuncularını 3.1 Güncellemesi ile Nimbus Adası’nı keşfe davet ediyor. Oyunculara farklı deneyimler sunan Nimbus Adası’ndan Gündüz Adası, aydınlık ve yoğun çatışmalara uygunken, Gece Adası ise daha karanlık ve gizemli bir atmosfer sağlıyor.

  Aynı zamanda Metro Royale Bölüm 19 da güncellemeler ve düzeltmeler alırken, oyunun World of Wonder modu ise oyunculara PUBG MOBILE içinde hayallerindeki evlerini tasarlamalarına izin veren yeni geliştirmelerle dolup taşıyor.

  Nimbus Adası’nda mücadele başlıyor

  Oyuncular Erangel, Livik ve Miramar haritalarında mücadeleye atladıklarında uçuş yolu boyunca gökyüzünde, onları seçtikleri Nimbus Adası’na taşıyacak iki portalla karşılaşacaklar. Nimbus Adası’na varıldığında ise bir geri sayım başlayacak; adalarda elenen oyuncular doğrudan ana maça paraşütle geri dönecek. Geri sayım bittiğinde ise adalar kaybolacak ve maçın geri kalanında kullanılamaz hale gelecek.

  Nimbus Adası’nda bol miktarda malzeme bulunuyor, bu da PUBG MOBILE oyuncularının yoğun savaşlara hazırlanmalarına veya stratejik bir geri çekilme için portalları kullanmalarına imkan sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN