PUBG için en iyi aksesuar önerileri!

0

Oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri hiç şüphesiz PlayerUnknowns Battlegrounds. Battle Royale furyasını patlatan PUBG, her geçen gün popülerliğini daha da çok artırmayı başarıyor. Biz de sizler için PUBG oynarken en iyi gidecek aksesuarları bir araya getiriyoruz.

Logitech G810 Orion Spectrum klavye

Orion Spectrum oyunculara sağlam bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış bir ürün. Performans odaklı bir tasarıma sahip bu klavyede, Logitech en güçlü teknolojilerini bir araya getirmiş durumda. Parmak izi maskeleyen mat yüzey dokusu ve örgülü kablo gibi en ince ayrıntılardan, RGB aydınlatma ve son derece hızlı, son derece dayanıklı Romer-G mekanik anahtarlar gibi en gelişmiş ayrıntılara kadar her yönüyle Logitech G’nin teknolojileriyle donatılmış.

Özellikle portatif yapısı ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken bu ürün, PUBG oynarken hızınızı ciddi oranda artıracak.

Logitech G300S Oyuncu Faresi (MousePad Hediyeli)

Küçük ve şık bir tasarıma sahip olan G300S, tüm fonksiyon tuşlarının üst kısımda yer aldığı bir tasarıma sahip. Sol butonun solunda 2 adet, sağ butonun sağında 2 adet ve scroll tekerleğinin hemen arkasında 2 adet G tuşu bulunuyor ve bunlara isteğe bağlı olarak görev atanabiliyor.

Farenin sağ ve sol yanları ise kayma ve terlemeye karşı dirençli bi malzeme ile hazırlanmış. Hem kavramak kolay hem de ergonomik yapısı ile uzun süreli kullanıma müsait. Yine sağ ve sol kısımlardaki mavi LED ışığı ise tasarımı güçlendiren detaylar arasında yer alıyor. Logitech G300S modelinin alt kısmı ise mavi renkli tabanı ile oldukça şık görünüyor.

Farenin alt kısmındaki siyah teflon yüzeyler ise kaydırma hareketinin rahat gerçekleşmesini sağlıyor. Farenin üstünde yer alan G tuşlarının ve click butonlarının baskı hissiyatı oldukça güzel. Sağ ve sol yanlarda kalan butonlara erişim de gayet kolay.

Steelseries Rival 110 Oyuncu Faresi ve MousePad

TrueMove1 sensörünün düşük gecikmesi ve hızlı tepki süresi sayesinde Rival 110 en doğal ve en keskin mouse hareketlerini iletebiliyor. Ayrıca 7,200 CPI, 240 IPS’le TrueMove1’in 1-e-1 izlemesi gerçek bir espor performansı vadediyor.

Bu özelliklerin yanısıra sağlam yapısı sayesinde hem sağ hem sol tuş tarafında 30 milyon tıklama sağlayabililiyor. Ayrıca 16.8 milyon renk kullanarak farenizi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Razer Nari Oyuncu Kulaklığı

Xbox One ve PC ile uyumlu olan kulaklık, tek bir kulaklıkla farklı cihazları kolayca kullanmanızı sağlıyor. Böylece sadece ufak bir anahtarı kullanarak ister PC’nizde, isterseniz de konsolunuzda bu kulaklığı kullanabiliyorsunuz.

Oyunculara gecikme süresi olmadan 12 metreye kadar kablosuz bağlantı sunan kulaklık, bu gecikme süresinin sıfırlanması ile ön plana çıkıyor. Diğer kablosuz kulaklıkların aksine, bir HUB üzerinden bağladığınız model, 2.4 Ghz bağlantı desteğiyle sesleri gecikmesiz olarak aktarıyor.

Tasarım tarafındaysa hem stand hem de kulaklıkların kendisi oldukça şık görünüyor. Kafa yapınıza göre şekil alan kayışlar sayesinde kulaklığı takmanızla son derece konforlu bir oyun deneyimi siz bekliyor. 50mm’lik sürücüleri çevreleyen deri kulak yastıklarıysa bu konforu hayli pekiştiriyor. Aslında 408 gram‘la hiç de hafif olmayan Razer Nari, barındırdığı ergonomik özellikler sayesinde uzun oyun saatlerinde bile hiçbir şekilde sizi yormuyor.

Cevap bırakın