PUBG Global Championship 2019’un detayları açıklandı

0

PUBG Corporation, PUBG Esports’un ilk resmi sezonunun zirvesini temsil eden PUBG Global Championship’in (PGC) tüm detaylarını açıkladı.

Üç hafta sürecek PUBG Global Championship 2019 (PGC) Grup Aşaması (8-10 Kasım) ve Yarı Final (15-17 Kasım) olarak Kaliforniya, Manhattan Beach’deki Super Arena’da gerçekleşecek. Dünya’nın en iyi takımları, 23-24 Kasım tarihlerinde Kaliforniya Oakland’da gerçekleştirilecek ve toplam 2 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip turnuvada, 2019 PUBG Global Şampiyonlarından biri olmak için karşı karşıya gelecekler.

5 Kasım’dan itibaren oyuncuların satın alacağı özel oyun içi eşyalar ile PGC daha heyecan verici bir hale gelecek. Bu süreçte gerçekleşecek olan satın almaların net %25’i, PGC’nin 2 milyon dolarlık ödül havuzuna eklenecek. Ek olarak, eşya satışlarının %25 geliri PGC Pick’Em Challenge Etkinliği’ne katılacak olan takımlara hediye edilecek. Her PGC eşyası satın alımı, oyuncuların kazanan takımı tahmin edebilecekleri etkinliğe giriş yapmalarını sağlayacak. Kazanan takımı doğru tahmin edenler, sadece etkinliğe özel PGC ödüllerine sahip olacaklar. Daha fazla detay ilerleyen bir tarihte açıklanacaktır.

Büyük Finaller (23-24 Kasım), PGC ön gösteri canlı yayını Pasifik bölgesi saatiyle 04:30’da (Türkiye saati ile 02:30), ardından finallerin resmi canlı yayını ise Pasifik bölgesi saatiyle 05:00’da (Türkiye saati ile 03:00) başlayacak.

PUBG Global Championship, PUBG Korea League (PKL), North American National PUBG League (NPL), PUBG Europe League (PEL), Chinese PUBG Champions League (PCL) ve diğerleri de dahil olmak üzere dünyadaki en iyi PUBG Esports liglerinin takımlarını bir araya getiriyor.

Cevap bırakın