PUBG Erangel haritası yenilenecek mi?

0

PUBG’nin en eski haritalarından olan Erangel’in yenileneceğine dair görseller paylaşıldı. Bu görsellerinde Reddit’te ortaya çıkmasının ardından PUBG ekibinden resmi açıklama geldi.

Battle Royale türünün sükse yapmasında en büyük rolü oynayan PUBG, zaman içerisinde gelişmiş ve yeni haritalar ile oyuncularının karşısına çıkmıştı. PUBG’nin eskiyen haritaları, yeni haritalardan sonra pek ilgi görmemiş ve bu haritalarda oyuncu bulmak zorlaşmıştı. Bu olayların ardından Reddit’te bir görsel yayınlandı. Reddit’te ortaya çıkan görselde PUBG’nin en eski haritalarından olan Erangel’in yenilendiği görünüyordu. Peki, gerçekten Erangel haritası için bir çalışma yapılıyor mu?

PUBG Erangel haritası güncellenecek!

Sızıntıların ortaya çıkmasının ardından PUBG ekibi konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmak zorunda kaldı. PUBG ekibinden gelen açıklamaya göre; Erangel haritasını yenilemek için çalışmalar başlamış. Ancak sızdırılan görseller bu haritanın tamamlanmamış haline ait. Görünüşe göre; PUBG ekibi Erangel’i daha da yenileyecek. PUBG ekibinin açıklamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sızan harita görselini bir çoğunuz görmüş olabilirsiniz; Erangel başta olmak üzere haritalarımızdaki ganimetleri dengelemek ve haritaları iyileştirmek adına çalışıyoruz. Fazladan eklediğimiz yerleşim yerleri, test ettiğimiz yöntemlerden sadece biri ve kesinlikle TEK yolu değil. Ganimet dengesinin oyunumuz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve aynı zamanda harita boyutunun da önemli olduğunu biliyoruz, dolayısıyla iyileştirmeler tamamlandıktan sonra deneyimin iyi hissettirmesi adına sıkı bir çalışma halindeyiz. Erangel’deki değişiklikleri yakın zamanda test etmeye başlayacağız ve ilerleyen haftalarda planlarımızı sizlerle paylaşacağız.

Sızan görsellerin sadece bir ekran görüntüsü olduğunu ve nadir bir şekilde üzerinde çalışılan planın tamamını temsil ettiğini aklınızdan çıkartmayın. Görselin tamamını görmeniz ve takımın esas haritamızı yenileme sürecindeki sıkı çalışmasını deneyimlemeniz için çok heyecanlıyız. Daha heyecanlı olduğumuz kısım ise bu iyileştirmeyi sizlerle test etmek olacak. Erangel’i PUBG dünyasında ilk çıktığı gün gibi heyecanlı ve eğlenceli yapabilmemiz için geri dönüşleriniz ise bizler için çok önemli olacak.

Cevap bırakın