PUBG: BATTLEGROUNDS’a “tavuk” akını

0

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 14.2 PC sunucularında artık aktif ve bugün itibarıyla (11 Kasım) konsol sunucularında yerini alıyor.

Bu güncelleme ile oyuncular, menzildeki düşmanlarla etkileşim için kullanılan Taego’ya özel Havan Topu ve düşmanları “körleştirmek” için kullanılabilen sis bombaları fırlatan M79 dahil olmak üzere birkaç yeni silahı artık test edebilirler. Ayrıca, Taego’da tavuklar dolaşıyor ve çok yaklaşırsanız düşmanları konumunuza çekebilirler. Bu yüzden yoldan geçerken görürseniz onlardan uzak durmak faydalı olabilir.

Güncelleme 14.2’nin geniş özetini aşağıda inceleyebilirsiniz:

Yeni Silah – Havan Topu: Yeni Taego silahı olan Havan Topu, çatışma durumlarında kolaylıkla kullanılır fakat yeterli isabetliliğe ulaşmak için çok pratik yapmak gerekebilir. Öncelikle, oyuncuların hedef uzaklığını ve tahmini hareket rotasını hesaplayabilmesi gerekir. Yetenekli oyuncular, el bombalarının ulaşamadığı yükseltilerin arkasına veya belirli alanları savunurken bununla saldırabilirler.

Yeni Silah – M79 Sis Bombası Atıcısı: Yeni M79, uzun menzillerde hızlıca sis perdesi çekebilmek için yaratılmış bir sis bombası atıcısıdır. Oyuncular düşmanları kör edebilirler, yere düşmüş takım arkadaşlarını koruyabilirler veya kaybetmekte oldukları bir çatışmadan kahramanca geri çekilebilirler!

Yeni Özellik – Yere Yıkılmış Durumda Yüzme: Oyuncuların suyun içindeyken hayatta kalma şanslarını arttırmak için, oyun Yere Yıkılmış Durumda Yüzme özelliğini destekliyor. Daha önceden, suyun içindeyken yere yıkılan bir oyuncu, yere yıkılma aşamasını atlayarak hemen ölüyordu. Bu sebeple derin sular geçilmesi tehlikeli bir bölgeydi. Artık oyuncular, kıyıya yüzüp takım arkadaşları tarafından canlandırılma imkânı sunan yavaş yüzme durumu “Yere Yıkılmış Durumda Yüzme” aşamasına girebilirler.

Cevap bırakın