PUBG: BATTLEGROUNDS güncelleme 13.1 PC ve konsollarda çıktı

0

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 13.1 çıktı ve beraberinde, bazı maçların başlangıcında gerçekleşen acil inişler de dahil olmak üzere, yakın zamanda yayınlanan TAEGO haritasına bir takım yenilikler getirdi.

Uçak, oyuncuları harita üzerinde taşırken motorunun patlayacağı ve acil iniş yapmak zorunda kalacağı zamanlar olacak. Oyuncular uçak iniş yapmadan önce atlamamaya karar verirlerse maça yüzde 50 HP ile başlayacaklar.

Güncelleme 13.1, geçen hafta PC’de kullanıma sunulmasının ardından konsollarda da çıkış yaptı.

Sezon 13 ayrıca yeni dereceli sezonu, Sanhok haritasındaki ayarlamaları, yeni Taego özelliklerini ve daha fazlasını sunuyor.

Yeni Dereceli Sezon: Güncelleme 13.1 yeni dereceli sezonu tanıtıyor, böylelikle Dereceli Sezon 12 boyunca kazanılan tüm ödüller oyuncuların envanterine otomatik olarak eklenecek. Dereceli sezon 13, son dönem dereceli sezonlarına benzer bir şekilde 2 ay boyunca devam edecek.

Taego Ayarlamaları: Daha önce bahsedilen Gizli Oda’ya ek olarak TAEGO’da, tüm oyuncuların daha değerli eşyaları elde etmesine fırsat veren Oyuncu Yardım Paketleri sayısında bir artış olacak.

Sanhok Güncellemeleri: 2020’de tam bir yenileme almasına rağmen, PUBG Studios Sankhok’u geliştirmeye devam ediyor. 13.1 ile harita, Kuzeybatı Adası’nın coğrafyasında kıyı boyunca hareket eden oyuncular için gizlenme sağlayan küçük uçurum ve kayalıklarla güncellendi.

Harita Rotasyonu: 13.1 ile normal maçlarda Paramo’nun yerini Karakin aldı. Yeni Harita Rotasyonu aşağıdaki gibi.

  • Erangel
  • Miramar
  • Sanhok
  • Vikendi
  • Karakin

Cevap bırakın