PS5’e Ragnarok geliyor!

0

“Ragnarok geliyor” sloganı, 2018’de God of War’ın sonunda gördüklerimize ilgili…
İşte detaylar…

Sony’nin PlayStation 5 tanıtımında, 2018’deki God of War’ın devamı için ilk açıklama yapılmıştı. Diğer taraftan oyunla alakalı neredeyse hiçbir ayrıntı açıklanmadı. Oynanışla alakalı da bir şey göremedik. Fakat anahtar bir bilgiye sahip olduk: “Ragnarok geliyor!”.

Ek olarak oyunun 2021 yılı içinde geleceğini de biliyoruz. Oyunun resmi adı her ne kadar açıklanmasa da oyuncular, God of War 2: Ragnarok olarak adlandırmaya başladılar bile.

Aslında God of War Direktörü Cory Barlog, Twitter profil fotoğrafını değiştirerek günün erken saatlerinde olası bir duyuruya işaret etmişti, ancak ipucu mu verdiği yoksa oyunun hayranlarını hafif kızdırmak mı istediği anlaşılamamıştı. Önceki God of War oyunu, serinin ana karakteri Kratos’u Yunan panteonundan İskandinav mitolojisine götürmüştü. Ayrıca serinin devamı için de açık kapı bırakmıştı.

Geliyor…

“Ragnarok geliyor” sloganı, 2018’de God of War’ın sonunda gördüklerimize ilgili. Bu, Kratos ve Atreus tarafından üstlenilen yolculuğun, dünyanın sonundaki İskandinav hikayesinde ilk adım olabileceği anlamına geliyor. Yeni God of War 2: Ragnarok oyununu sabırsızlıkla beklerken Atreus, annesi ve ilk oyundaki tanrıların geri kalanı hakkında öğrendiğimiz her şeyin bir sonraki baba ve oğul arasındaki ilişkiyi nasıl değiştireceği büyük merak konusu.

Cevap bırakın