PS4 ve PS VR’da Yılbaşı indirimleri başladı!

0

Seçili kutulu oyunlarda ve konsollarda, yeni yılın ilk günlerine kadar geçerli olan yılbaşı indirimleri başladı.

MediaMarkt’ta Sony PlayStation konsol paketleri ve oyunlarda büyük yılbaşı indirimleri başladı. PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 1 TB FIFA 19 paketi ve PlayStation VR paketlerinde büyük fiyat indirimleri oyuncuları bekliyor…

3 Ocak tarihine kadar sürecek olan yılbaşı indirimleri çerçevesinde PlayStation 4 Pro’nun fiyatı 3699 TL’den 2799 TL’ye düşüyor. Futbol hayranları içinse bünyesinde bu sene Şampiyonlar Ligi modunu da barındıran FIFA 19’un yer aldığı PlayStation 4 1 TB FIFA 19 paketi ise 2999 TL’den 2199 TL’ye iniyor.
Satın almak için buraya tıklayınız.

Oyunların dünyasına girmenizi sağlayan PlayStation VR ile henüz tanışmamış olanlar için de PS VR sahibi olmanın tam zamanı. İçerisinde PS VR, PS Camera ve PS VR Worlds oyunlarını barındıran PlayStation VR paketi ise 2699 TL’den indirim süresi boyunca 1799 TL’ye iniyor.

Bu indirimlere ek olarak oyunların fiyatları da yılbaşı indirimleri kapsamında indirime giriyor. Marvel’s Spider-Man, God of War, Detroit: Become Human ve Gran Turismo Sport oyunları 3 Ocak tarihine kadar kampanyalı fiyatlarla satılacak. Ayrıca Sony Eurasia’nın dağıtımını gerçekleştirdiği NBA 2K19, WWE 2K19, GTA V, NBA 2K Playgrounds 2 ve L.A. Noire oyunları da 11 Ocak tarihine kadar indirimli fiyatlarıyla raflardaki yerini alacak.

Cevap bırakın