Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunPS4 oyunlarında indirim günleri başlıyor

  PS4 oyunlarında indirim günleri başlıyor

  PS4-controller

  Oyuncuların yüzünü güldürecek dev bir indirim dönemi başlıyor! 22-28 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında en sevilen PlayStation 4 oyunları, 69 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla oyun tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

  Media Markt mağazalarında, 22-28 Nisan 2016 tarihleri arasında, en sevilen PlayStation 4 oyunları indirimli fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamında olan oyunlardan SingStar Ultimate Party, HELLDIVERS Super-Earth Ultimate Edition, Journey Collectors Edition, Infamous: Second Son, Killzone Shadow Fall, God Of War III Remastered ve DRIVECLUB’ın fiyatı 69 TL’ye iniyor.

  Hala deneyimlemediyseniz Infamous: Second Son, Killzone Shadow Fall gibi oyunlarda düşmanlarınızı alt etmenin, God Of War III Remastered oynarken de fantastik bir dünyada birbirinden zorlu yaratıkları alt etmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Yarış tutkunları için Driveclub ve müzik severler için de SingStar Ultimate Party tavsiyelerimiz arasında. The-Order-1886-p4

  İndirimler bu kadarla sınırlı değil; The Order: 1886 (üstte), Until Dawn Extended Edition, The Last Of Us Remastered ve Bloodborne’un fiyatı 99 TL’ye, Uncharted Collection’ın fiyatı 129 TL’ye ve Bloodborne GOTY’nin fiyatı ise 169 TL’ye iniyor.

  The Last Of Us Remastered tüm zamanların en başarılı yapımlarından,Uncharted Collection başlı başına bir oyun ikonu; Bloodborne ise ürpertici atmosferi ile yaş sınırı gözetilerek satın alınması gereken -ürpertici- ve türün sevenleri için kaçırılmaması gereken oyunlar arasında. The Order: 1886, tarihi doku çerçevesinde size kaotik bir ortamda düşmanlarınızı alt etme adrenalini vaat ediyor. Keyifli oyunlar!

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN