PS Plus’ta Mayıs ayının ücretsiz oyunları

0

Sony Corp. PlayStation 4 As Game Console Goes On Sale In U.S.

Türkiye’deki PlayStation oyuncuları için merakla beklenen duyuru geldi. PlayStation Plus’ta (PS Plus) Mayıs ayının ücretsiz oyunları belli oldu. Sürprizler var…

PS Plus kullanıcıları hangi oyunları ücretsiz oynayacak?

PS Plus’ta söz konusu ayın PlayStation 4’e özel ücretsiz video oyunları Tales from the Borderlands ve Alienation. Borderlands serisinin iddialı yapımı, ayın öne çıkan oyunu olmaya aday. Macera türündeki oyunla keyifli saatler geçirmek mümkün.

Alienation, adından da anlaşılacağı üzere uzaylıları konu ediniyor. Ancak bu kez korku ya da fazlasıyla adrenalinden ziyade eğlenceli bir yapımla karşı karşıyasınız. Online desteği de bulunuyor, bu sayede yapımı ücretsiz olarak deneyimleyecek çok sayıda oyuncuyla aynı platformda boy gösterilmesi olası. 2 oyunun dışında 2 adet PS3 ve 2 de PS Vita oyunu mayıs ayında ücretsiz şekilde oynanabilir.

maxresdefault

RPG türündeki Blood Knights, PS3 oyuncularına bolca aksiyon ve savaş vaat ediyor. Port Royale 3: Pirates and Merchants (üstte) ise yaz dönemine girerken denizlerde, tropik adalarda keşfe davet ediyor sizi. PS Vita tarafındaki ücretsiz oyunlar Laser Disco Defenders ve Type: Rider.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın