Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiPS Plus üyelerine oyun seçme özgürlüğü geldi!

  PS Plus üyelerine oyun seçme özgürlüğü geldi!

  ps-plus

  PlayStation sahipleri için belirli bir ücret karşılığında alınan PS Plus üyeliğinin büyük avantajları beraberinde getirdiği görülür. Örneğin FIFA 15 oynayan bir PlayStation sahibi, PS Plus üyeliği sayesinde yapımın en keyifli yönü olan ‘Ultimate Team’ bölümünde yer alabilir. Burada dünyanın her yerinden FIFA 15 Ultimate Team oyuncuları ile rekabet edebilir. PS Plus için bu bilinirliği yüksek detayın haricinde cezbedici bir diğer kısım da her ay oyun severlere sunulan ücretsiz oyunlardır.

  PS Plus’ın oyun severlere sunduğu oyunlarla ilgili geçtiğimiz yıllarda beklentilerin bir nebze de olsa karşılandığı görülüyordu. Ancak özellikle son bir yıldır ücretsiz oyunların oldukça düşük bir ilgi ile karşılandığı görülüyor. Pek de iddialı oyunların PS Plus üyeleri ile buluşmadığına tanıklık ediliyor. Neyse ki Sony, bu konuda oyuncuların yüzünü güldürecek bir karar aldı…

  ps4

  Bundan sonra PlayStation Plus üyeleri, Eylül ayından itibaren her ay sunulacak ücretsiz oyunları kendi oyları ile seçerek en çok oy alan yapımı indirip oylayabilecekler. Bu özelliğin sağladığı insiyatif büyük önem taşımakla beraber oylamaya sunulan oyunların Sony tarafından oldukça sınırlı bir sayı beraberinde belirlenmiş olması ise eleştiriye açık bir diğer yön durumunda.

  Eylül ayı için sadece 3 oyun oylamaya sunuluyor ve oylamanın kapanma süresi de 24 Ağustos 2015 olarak belirtilmiş durumda. Siz de PS Plus üyesiyseniz oyunuzu ücretsiz olarak Eylül ayında gelmesini istediğiniz oyuna verebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN