PS Plus Ocak 2020 oyunları duyuruldu

0

Merakla beklenen PS Plus Ocak 2020 oyunları duyuruldu. İşte o oyunlar…

PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Ocak 2020 oyunları belli oldu. Yeni yılın PS Plus aboneleri için ilk üceretsiz oyunları, önceki aylara göre biraz sönük kalsa da oyun severlere alternatif oluşturuyor.

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan resmi duyuruya göre Ocak 2020 listesinde PlayStation 4 kullanıcılarını daha önce olduğu gibi 2 arklı oyun bekliyor. Peki bu oyunlar hangileri? Oyunların öne çıkan özellikleri neler?

PS Plus Türkiye kullanıcılarına farklı oyun

Küresel ölçekte Ocak 2020 ayında PS Plus abonelerine verilen ücretsiz oyunlar Uncharted: Nathan Drake Collection ve Goat Simulator oldu. Bilindiği gibi geçtiğimiz Kasım ayında listesinde yer alan Outlast 2 oyununun Türkiye PSN’de yer almaması nedeniyle Türk oyun severlere Goat Simulator verilmişti. Bu nedenle bu ay da Türkiye’deki kullanıcılara Goat Simulator yerine Frantics oyunu verildi. İlginç bir gelişme olduğuna şüphe yok.

PS Plus aboneleri için sunulan oyunlar 6 Ocak tarihinde indirilebilir olacak.

Öte yandan geçen ay Monster Energu ve Titanfall 2 oyunları oyun severler ile buluşmuştu. Yeni oyunların 6 Ocak tarihinde indirilebilir olacağı için geçtiğimiz ayın oyunlarını bu tarihe kadar indirebilirsiniz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan diğer gelişmeler için takipte kalınız…

Cevap bırakın