PS Plus Nisan şöleni başlıyor!

0

Multiplayer oyun deneyimi de sunan PS Plus üyeleri, Nisan ayında Canon Exiles ve The Surge’ü ücretsiz olarak indirebilecek.

Sony PlayStation oyuncularının en sevdiği özelliklerden biri de platformun, eğer PS Plus üyesiyseniz, her ay sunduğu ücretsiz oyunlar. Sony PlayStation 4, 3, VR ve Vita için özel olarak belirlenen oyunlar, belirli bir süre için (her ayın ilk iki haftası) ücretsiz olarak indirilip PS Plus üyesi olarak kalındığı kadar oynanabiliyor. İşte bu ‘şölen’ maiyetindeki ücretsiz oyunların ‘Nisan’ ayı ayağı belli oldu. Sürprizler ve kaliteli yapımlarla dolu bir ay sizi bekliyor…

Multiplayer oyun deneyimi sunan (özellikle FIFA oyuncularının vazgeçemediği) PS Plus üyeleri, Nisan ayında Conan Exiles ve The Surge’ü ücretsiz olarak indirebilecek. Oyunlar, 2 Nisan 2019 tarihi itibarıyla indirilebilecek.

The Surge, nispeten yeni bir yapım; 2017 yaz aylarında yayınlandı. Aksiyon türünde ve geliştiricisi de Deck13. 95 TL gibi oldukça iddialı bir fiyatla satışa sunulan oyun, Nisan ayında ücretsiz olarak denenebilir. Bu arada PS4 ve PC’nin yanı sıra Xbox One sürümü de var.

Conan Exiles ise hayatta kalma/aksiyon türünde bir oyun. Daha yeni bir yapım, Mayıs 2018’de çıkışını gerçekleştirmişti ve halihazırda 109 TL fiyat etiketine sahip. Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen yapım, Nisan ayı için mutlaka denemenizi önereceğimiz ücretsiz PS Plus oyunu.
Oyunun tanıtım videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Dipnot: PS Plus hizmetine aylık 23.99 TL’den dahil olunabiliyor.

Güncel PS4 fiyatları ve daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın