PS Plus Haziran oyunları açıklandı

0

PS Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulacak Haziran 2019 oyunları açıklandı. İşte o oyunlar…

Japon teknoloji şirketi Sony, her ay belirlediği bazı oyunları PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunuyor. Şirketin Haziran ayında PS Plus üyelerine sunacağı oyunlar ise belli oldu.

Sony’nin her ay PS Plus üyeleri için özel olarak sunduğu oyunlar belli olurken yeni ayda üyeleri 443 TL değerinde olan iki farklı oyun bekliyor. Mart ayından bu yana PlayStation 3 vs PS Vita kullanıcıları için ücretsiz oyun verilmediği için Haziran ayında da sadece PlayStation 4 oyunlarına yer verildi.

PS Plus Haziran oyunları Borderlands: The Handsome ve Sonic Mania olarak belirlendi. Her iki yapım da son dönemin olmasa da çıkış zamanlarının öne çıkan yapımları arasında yer alıyordu. Özellikle Borderlands: The Handsome kaçmaz diyoruz.

İlginç bir detay olarak önceki aya göre biraz daha yüksek fiyatlı oyunların ön plana çıktığı Haziran ayında, PS Plus üyeleri oldukça etkileyici oyunları oynama şansına sahip olacak.

Bu arada Mayıs ayında Overcooked! ve What Remains of Edith Finch oyunları verilmişti…

Diğer yandan PS Plus üyelerine Mayıs ayında verilen oyunlar arasında Overcooked! ve What Remains of Edith Finch oyunları yer alıyordu. Yapım bütçesi açısından yüksek oyunlar olmasa da konuus ve görselleri ile oldukça dikkat çeken oyunlardı.

Cevap bırakın