Profesyonel Türk kahvesi makinesi Arçelik Telve Pro tanıtıldı

0

Arçelik; otel, restoran, kafe zincirleri (HORECA) ve ofisler gibi yoğun kahve pişirilen işletmeler için geliştirdiği Telve Pro’yu tanıttı.

Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesini üreten Arçelik, tüketimin yoğun olduğu işletmeler için geliştirdiği Profesyonel Türk Kahvesi Makinesi Telve Pro’yu tüketicileriyle buluşturuyor. Arçelik, profesyonel kullanım için geliştirdiği Telve Pro ile aynı anda 9 fincan kahveyi, 3 farklı seçenekte ikram etme imkânı sunuyor.

Telve Pro’nun özellikleri

Profesyonel Türk Kahvesi Makinesi Telve Pro; “indüksiyon teknolojisi” ile 3 boyutlu pişirme yaparak, kömür ateşinde pişirilen kahve lezzetini yakalama iddiasında. Ayrıca bu teknoloji kolay temizleme imkanı da sunuyor. Ürün, 9 fincan kahveyi sade, orta, şekerli olmak üzere 3 farklı şekilde pişirebiliyor.

CooksensePro teknolojisi ile kahveler her fincanda aynı köpük kalitesinde hazırlanıyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan makinenin üst kısmındaki özel ısıtıcı plaka sayesinde kahve fincanları kurutulabiliyor ve sıcak tutabiliyor.

Telve Pr’da, damacana ya da şebekeden otomatik olarak su çekebilme özelliği bulunuyor. İnoks gövdeye sahip Arçelik Telve Pro, şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Kültürümüzün çok önemli bir değeri olan Türk kahvesinin geleceğine önemli yatırımlar gerçekleştirdik. 2004 yılında piyasaya çıkardığımız Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesi Telve ile büyük bir başarıya imza atarak sektöre damga vurduk. Şimdi de Telve yolculuğumuzu bir adım daha ileriye taşıyarak, otel, restoran, kafe, ofis gibi işletmeler için geliştirdiğimiz Profesyonel Türk Kahvesi Makinesi ile sektörün önemli bir ihtiyacını karşılayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Cevap bırakın