Predator: Hunting Grounds PC için de duyuruldu

0

PlayStation 4’e özel olacağı söylenen oyunun PC’ye de sürpriz bir şekilde duyurulması oyuncuları oldukça mutlu etti. Güney Amerika’da geçecek olan oyunda bol bol kedi fare avı göreceğiz.

Avlayın ya da avlanın! Predator: Hunting Grounds, Predator’ın zorlu avlarını takip ettiği, dünyanın uzak ormanlarında geçen, sürükleyici bir asimetrik çok oyunculu nişancı oyunudur. 4 kişilik Fireteam’in bir üyesi olarak oynayacak ve Predator sizi bulmadan önce paramiliter görevleri yapmaya çalışacaksınız.

Predator Dünyasına Giriş Yapın

Oyun dünyasının en nevi şahsına münhasır evrenlerinden birisi olarak kabul edebileceğimiz bu dünyada, yemyeşil orman, hedefe doğru ilerleyen askerlerin görüntüsü ve sesleri oyuncuları oldukça etkileyecek ve güçlü bir oyun deneyimi yaşatacak..

İnsana karşı Uzaylı Silahları

Bir Fireteam üyesi olarak tabancalardan saldırı tüfeğine, av tüfeğinden el bombasına ve ağır silahlara kadar son teknoloji silahlar kullanma şansına sahipsiniz.  Predator olarak ise dipçikli Plasma Caster, Combistick, Akıllı Disk, Bilek  gibi uzaylı teknolojilerini kullanabileceksiniz.

Orman Savaşı

Oyun, Güney Amerika’nın tehlikeli, sık ormanlı ve yaygın çalılıklarla dolu çok sayıda bölgesinde geçecek. Gerilla askerlerin su kenarındaki kaçak barınakların arasında kamufle olması gibi detaylara sahip oyun aksiyon meraklıkları için oldukça ilgi çekici duruyor.

24 Nisan 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak oyun, IIIFonic stüdyo tarafından geliştiriliyor.

Cevap bırakın