PowerRay Su Altı Robotu artık Türkiye’de

0

Powervision Technology Group tarafından geliştirilen PowerRay su altı drone’u, Türkiye’deki su altı meraklılarının ilgisine sunuluyor.  

PowerRay su altını, suya girmeden keşfetmek, videolar ve fotoğraflar çekmek, tekne karinalarını ıslanmadan kontrol etmek, su sporlarıyla uğraşanların su içinde performanslarını takip etmek ya da sadece balık tutmak isteyen tüm kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. 30 metreye kadar dalabilen PowerRay güçlü aydınlatmaları sayesinde düşük ışık koşullarında dahi dalış imkânı veriyor.

Su altında 4K video kaydı

Gerçek zamanlı görüntü akışı sağlayarak suya girmeden su altını keşfetmek isteyen kullanıcılara 1080p çözünürlükte, kolay ve zevkli bir su altı deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Üstelik su altının 4K UHD kalitesinde videolarını ya da 12MP çözünürlükte fotoğrafları çekilebiliyor.

Balıkçılar için inovatif bir deneyim vaat ediyor…

Bey Teknoloji tarafından ithal edilen PowerRay’e entegre edilebilen PowerSeeker balık bulucu ve cihazın Bait Drop fonksiyonu sayesinde oltalarını tam balığı buldukları noktaya bırakabilecek balıkçılar için hayat artık çok daha kolay olacak.

PowerRay şimdilik ülkemize iki konfigürasyonla ithal edilecek: PowerRay Explorer ve PowerRay Wizard.

Mobil aplikasyonlarıyla IOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışabilecek PowerRay kablosuz olarak canlı görüntülerin mobil cihazlarınıza aktarılmasını da sağlıyor. Ek olarak balık bulucunun sağladığı balık türlerinin görüntüleri, su altı bilgileri ve alarmlar mobil cihazlardan takip edilebiliyor.

Cevap bırakın