Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidPORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR ve HONOR Magic6 Ultimate tanıtıldı

  PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR ve HONOR Magic6 Ultimate tanıtıldı

  HONOR’un otomotiv sektöründen ilham alarak Porsche Design ile geliştirdiği lüks akıllı telefonlarının ikinci modeli, benzersiz tasarımı, eşsiz kalitesi, dokunsal özellikleri ve olağanüstü kullanıcı deneyimi ile göz dolduruyor.

  Küresel teknoloji markası HONOR, Porsche Design ile geliştirdiği ikinci akıllı telefon modeli olan PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR’nin lansmanını gerçekleştirdi. Bu amiral gemisi cihaza ek olarak HONOR, Çin’de HONOR Magic6 Ultimate, HONOR MagicBook Pro 16’nın ve Black Myth: Wukong ile merakla beklenen oyun iş birliğini de tanıttı.

  PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR’nin tanıtılmasının ardından, HONOR ve Porsche Design, yeni iş birlikleri olan PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR’yi tanıttı. Bu iş birliği; üstün performans, dinamik fotoğrafçılık ve işlevsel son teknoloji tasarımını zamansız lüksle birleştirerek, modern kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan özel bir akıllı telefon olmayı hedefliyor.

  HONOR Device Co., Ltd. CEO’su George Zhao, “HONOR olarak, Porsche’nin DNA’sından ilham alarak, mevcut durumun ötesine geçme arzusuyla yaratılan teknolojik bir ikon olan PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR’yi tanıtmaktan gurur duyuyoruz” dedi. “En yeni akıllı cihazımız, zamansız bir estetikle birleştirilmiş, gelişmiş insan odaklı teknoloji sunan Porsche Design ile ortak mükemmellik arayışımızın bir sonucudur” diyerek sözlerine devam etti.

  PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR, ikonik Porsche tonlarını ve karakteristik yapısal tasarımını bir araya getiriyor

  Porsche otomobillerinin uzun yıllara dayanan önemine vurgu yapan bu akıllı telefon, Porsche’nin tasarım mükemmelliğini yansıtan özelliklere sahip. Özellikle, Porsche’nin ünlü altıgen yapısıyla çevrelenmiş kamera modülü, spor otomobillerin hassasiyet ve yüksek performansını akıllı telefon dünyasına taşıyor. Altıgen tasarım özellikleri, tasarım açısından RSR modelini öne çıkarıyor..

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN