Porsche Design Acer Book RS ile tanışın

0

Üst düzey tasarım ve performansı buluşturan ikonik Porsche Design Acer Book RS, Türkiye’de satışa sunuldu.

Porsche Design’ın işlevsel tasarım felsefesi ve mühendislik zekasını Acer’ın teknolojik yenilikleri ve global bilgisayar sektöründeki derin bilgi birikimiyle birleştiren üst seviye dizüstü bilgisayar Porsche Design Acer Book RS, Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

Tamamen metal, kompakt bir kasaya sahip olan model, gücünü 11. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® MX350 GPU bileşenlerinden alıyor. Dizüstü bilgisayarın ağırlığı ise yalnızca 1,2 kg. Kasanın üst kısmında, hafif olmasına rağmen güçlü ve yüksek performanslı bir malzeme olan ve motor sporlarındaki onlarca yıllık tecrübeyi yansıtan karbon fiber kaplama yer alıyor.

Intel Evo platformu onaylı model, anında uyanma, gerçek pil ömrü ve hızlı şarj gibi konularda üstün performans gösteriyor ve bir dizüstü bilgisayardan beklenebilecek tüm görevler için ideal çözümü sunuyor.

İkonik tasarım

İşlevselliği en uygun biçimde sunmayı hedefleyen Porsche Design’ın tasarım felsefesine sadık kalınarak üretilen model, her özelliğin bir amaca yönelik geliştirildiği üst düzey bilgi işlem anlayışını temsil ediyor. 3k karbon fiber kısım, cihazın elmas kesim CNC işleme kasasıyla kontrast oluşturuyor. Bu kontrast dizüstü bilgisayara iddialı bir karakter katarken, taşınabilirliği de artırıyor.

Cevap bırakın