Popüler derginin kapak fotoğrafı iPhone X ile çekildi

0

Apple iPhone X ile çekilen dergi kapakları kervanına People da katıldı. İşte detaylar…

Apple’ın iPhone modellerinin kamera özelliklerinin uzun yıllardır kamuyunda etki uyandıran çeşitli şekillerde gündeme geldiği bilinir. iPhone ile çekilen fotoğraflarla açılan sergiler, müzik klipleri, vizyon filmleri, ödül kazanan filmler derken bu yöndeki son örnek bir dergi kapağıyla ilgili oldu.

Köklü dergi People’ın İspanya’da yayınlanan versiyonunun son dergi kapağının iPhone X ile çekildiği kaydedildi. Apple CEO’su Tim Cook’un Twitter hesabından gerçekleştirdiği paylaşımla (aşağıda) duyurduğu gelişme, akıllı telefon kameralarının geldiği son noktayı gözler önüne sermesi açısından önemli.

Öte yandan iPhone ile çekilen kapak fotoğrafında Demi Lovato, J. Balvin ve Amara La Negra gibi ülkede tanınırlığı yüksek isimler yer alıyor. Derginin ilgili sayısında kapak konusu, İspanya’da dikkat çeken belli sayıda isme yer verilmesi şeklinde okurlarıyla buluşuyor.

Son yıllarda akıllı telefon kameraları önemli bir dönüşümden geçiyor. Sadece düşük ışıkta daha net fotoğraf/video sonuçları ile sınırlı kalmayan, bokeh efekti de dahil olmak üzere bir dönem sadece DSLR fotoğraf makineleriyle mümkün olan özellikleri mobil kullanımla buluşturuyor.

iPhone X ise son dönemin en iddialı kamera birleşimlerinden birine sahip. 12 MP’lik çift arka kamerası, daha hızlı ve büyük sensörü, yapay zeka desteği gibi özelliklerle öne çıkıyor.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunulan iPhone X modellerinin özelliklerini incelemek ve dilediğiniz modeli online alışverişle almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın