Polaroid Insta-Share Printer duyuruldu

0

Moto Z modelleri için geliştirilen aksesuarlara bir yenisi daha eklendi; çekilen fotoğrafların hızlı bir şekilde kağıda basılmasına imkan tanıyan Polaroid Insta-Share Printer lanse edildi.

Polaroid Insta-Share Printer, modüler özelliği ile dikkat çekiyor, Moto Z modelleri ile birlikte kullanılıyor ve adeta geçmişteki fotoğrafın hızlıca basıldığı fotoğraf aygıtlarına göz kırpıyor.

Moto Mod özelliği ile uyumlu akıllı telefonun arka kısmına takılan Polaroid Insta-Share Printer, bunun ardından çalışmaya hazır hale geliyor. Çekilen fotoğraflar, 5cmx7.5cm boyutlarında kağıt baskısı olarak alınabiliyor. Kristallerin ısıtılmasıyla baskı sağlayan ZINK teknoloji ile gelen aksesuar, ekstra mürekkebe ihtiyaç duymuyor.

Öte yandan basılan fotoğraflar, arka kısımlarında bir yapışkanla birlikte geliyor. Bu kısmı çıkartarak istenilen yere yapıştırılabilen fotoğraflar, son derece eğlenceli bir trendin de habercisi olmaya aday.

Facebook’tan Twitter’a, Google Fotoğraflar’a kadar birçok farklı platfromdan fotoğraf baskısı almaya olanak tanıyan Polaroid Insta-Share Printer’ın kağıt kapasitesi ise 10 basım. ZINK fotoğraf kağıtlarının temin edilmesi gerekiyor. Bataryası, 20 basıma kadar dayanıklılık sağlıyor, baskı gerçekleştirebilen modüler aksesuarı şarjı etmek için USB Type-C portunun kullanılması gerekiyor.

Cevap bırakın