Pokémon: Let’s Go oyunlarını bekleyenlere müjde!

0

Kasım ayında çıkışını gerçekleştirecek olan iki Nintendo Switch oyunu; Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! merakla beklenirken heyecan katsayısını yükselten bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte detaylar…

The Pokémon Company International ve Nintendo, merakla beklenen Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! Nintendo Switch oyunlarında hayranların “Usta Eğitmenlere” meydan okuyabileceklerini açıkladı.

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! oyunlarında, oyuncu Pokémon Ligi Şampiyonu olduktan sonra eğlence sona ermiyor.

Eğlence devam edecek…

Şampiyon olduktan sonra, oyuncu belirli bir Pokémon türünü eğitmeye adanmış Usta Eğitmenlerle karşılaşacak. Buna göre, Kanto bölgesindeki her Pokémon türü için bir Usta Eğitmen olacak. Her Usta Eğitmen’in favori Pokémon’unun görüntüsü başlarının üstünde görüntülenecek.

Bir Usta Eğitmen ile savaşmak, savaşta eşya kullanılamadığı için gerçek bir beceri ve güç testi olacak. Savaştan galip gelen oyuncular, Usta Eğitmen’in unvanını alabilecek. Unvanlar, “Link Battle” savaşları süresince gösterilebilecek.

Ne zaman çıkacak?

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! 16 Kasım 2018’de Nintendo Switch için çıkıyor.

PS4 ve Xbox One rakibi’ Nintendo Switch hakkında tüm merak edilenlerin yanıtları için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın