Pokemon GO’ya beklenen güncelleme geliyor

0

Pokemon-Go-4

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve büyük sükse yaratan, yüz milyonu aşkın kişi tarafından kısa süre içinde oynanmayan başlanan Pokemon GO için ‘yolun sonuna’ gelindiği söylentileri sıklıkla gündeme gelse de yapım, tüm dünyada ilgi görmeye devam ediyor. Bu noktada ülkemizde de yoğun şekilde oynanan Pokemon GO’ya dair beklenen bir özelliğin kısa süre sonra güncelleme şeklinde geleceği belirtiliyor.

Oyun kodlarının analizi sonrasında bir topluluk tarafından elde edilen bilgilere göre Pokemon GO, aralık ayından itibaren ilgiyi adeta tavan yaptırabilecek bir yeniliğe merhaba diyecek. Söz konusu özelliğin, Pokemon’ların değiş tokuşuna imkan tanıyacağı kaydediliyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde gelecek büyük bir çaplı güncelleme sonrası oyuna ilginç bir yenilik kazandırılacak. Öte yandan haberler bununla sınırlı değil…

Aralık ayı itibarıyla oyundaki Pokemon sayısının artacağı yönünde. Celebi, Lugia, Pupitar, Entei, Raikou, Blissey, Miltank, Smoochum, Smeargle, Stantler, Donphan, Suicune’in de aralarında bulunduğu 100’e yakın yeni Pokemon’un dahil olacağı belirtilen oyunun meraklılar, yumurtalarından çıkar çıkmaz Pokemon’larının büyütmeye başlayacaklar.

Şimdilik resmi bir açıklamanın gelmediği söz konusu güncellemeyle ilgili detayların kısa süre içinde netleşmesi bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın