Pocophone F2 çıkış tarihi sızdırıldı

0

Xiaomi, özellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla pazarın en güçlü oyuncularından biri olmaya devam ediyor. Geçen yıl Pocophone F1 ile geniş kitlelere ulaşan şirket, bu kez Pocophone F2 ile bu başarısını sürdürmek istiyor. Pocophone F2 ne zaman çıkacak?

Pocophone F2 ne zaman çıkacak?

Pocophone ailesinin en yeni üyesi için gözler Xiaomi’ye çevrilmiş durumda. Yüksek satış rakamlarına ulaşan Pocophone F1’in ardından ‘Pocophone F2 çıkış tarihi de merak edilmeye başlandı.

Bu soruya yanıt kısa süre önce POCO India markasının iki numaralı ismi Chandolu Manmohan’dan geldi. Yeni akıllı telefonun çıkış tarihi ile ilgili ilk paylaşımı Twitter üzerinden yapan Manmohan, takipçilerini heyecanlandırdı. Sonrasında ise  Xiaomi India’nın başındaki isim Manu Kumar Jai bir görsel ile telefonun çıkış tarihini paylaştı. Sonrasında ise bu görseli kaldırdı.

Ancak, tabii ki internete yayılmasına engel olamadı. Kaldırılan görsel pek net olmasa da yayılmaya devam etti. Görselde bir plan var ancak bu planın hangi tarih için olduğu belli değil. Görselde Mi Pad ve F2 ibareleri karşımıza çıkıyor.

Pocophone F2 modeli bu yılın son çeyreğinde ya da 2020 yılının son çeyreğinde satışa çıkacak.

Cevap bırakın