POCO F4 ve POCO X4 GT güç merkezi işlemcileri ile geliyor

0

Dünya genelinde genç teknoloji meraklıları arasında popüler bir marka olan POCO, sınıfının en iyisi çipsetlere sahip, bütçe dostu yeni akıllı telefonları POCO F4 ve POCO X4 GT’nin dünya lansmanını gerçekleştirdi.

 

POCO F4, son derece verimli güç tüketimiyle bir amiral gemisi akıllı telefonda bulunması gereken tüm güçlü yönleri bünyesinde barındırıyor. Gücünü Snapdragon® 870’den alan cihaz, POCO’nun şu ana kadarki en yüksek frekansa sahip ana çekirdeğe sahip telefonu. Oyun ve her türlü eğlence alanına yönelik olarak yüksek performans ve verimlilik için optimize edilen POCO X4 GT ise kullanıcılara uygun maliyetlerle yüksek performans sunuyor. MediaTek Dimensity 8100 çipset ile donatılan cihaz, sınıfının en iyisi güç verimliliği ve amiral gemisi işlemci performansıyla dikkat çekiyor.

 

POCO’nun amiral gemisi ürünlerinin tüm alanlarda her zaman sınıfının en iyisi performansı sunduğunu ifade eden POCO Global Ürünlerden Sorumlu Pazarlama Müdürü Angus Ng, “Snapdragon® 870 ve MediaTek Dimensity 8100 çipsetleriyle ilerlemekten ve POCO F4 ve POCO X4 GT ile yine sınıfının en iyisi performans sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Rekabetçi fiyatlarla satın alınabilirliği korurken üst düzey oyun deneyimi için en yüksek standartları karşılayan bu yeni akıllı telefon modellerimiz POCO’nun amiral gemisi deneyimini daha da somut hale getiriyor” dedi.

 

Snapdragon® 870 çipsetle donatılan POCO F4, 5G destekli 7nm işlemcisiyle öne çıkıyor[1]. POCO akıllı telefonlardaki en yüksek frekanslı ana çekirdeğe sahip olan POCO F4’ün işlem gücü, daha kısa uygulama yükleme süreleri sunuyor ve yüksek grafikli oyunlar, web sayfaları ve uygulamalarda sorunsuz kaydırma deneyimi sağlıyor. LiquidCool Technology 2.0 ve 3.112 mm² süper büyük buhar odasıyla kesintisiz performans sunuyor. LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 ROM, uygulamalar genelinde çoklu görevler için yüksek hızlı veri erişimi olanağı tanıyor.

 

Cevap bırakın