PlayStation’da büyük Black Friday indirimleri başlıyor!

0

Oyun severler için kaçırılmayacak fırsat!

Media Markt’ta dev indirimlerle Sony PS4 oyunu satın almaya hazır mısınız? Sony, 24 Kasım Cuma günü başlayan Black Friday kampanyası ile dört gün sürecek büyük indirimleri hayata geçiriyor.

24-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek Black Friday kampanyası kapsamında Sony PS4 oyunlarındaki yüzde 60’a varan indirimlere ek olarak, PS VR ve PS4’e yönelik özel kampanyalı paketlerden yararlanmak mümkün.

Sanal gerçekliğe merhaba!

24-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek indirimler kapsamında oyunseverler PlayStation VR sanal gerçeklik gözlüğü, PlayStation Camera ile PlayStation VR Worlds ve GT Sport oyunlarından oluşan 4’lü pakete 1.499 TL’ye sahip olabilecek. PS4’üyle sanal gerçeklik sistemine geçmeyi düşünen, bu zengin deneyime merhaba demek isteyenler için harika bir fırsat!

Bu dört gün boyunca PS4 1TB konsol ve FIFA 18 paketi ise yalnızca 1.549 TL’ye sunulacak.

Aynı zamanda oyunlarda yüzde 60’a varan indirimli fiyatların geçerli olacağı Black Friday süresince NBA 2K18 ve W2K18 oyunları 219 TL, GT Sport 129 TL, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşacak.

MediaMarkt mağazalarında geçerli indirimler tavsiye edilen perakende satış fiyatını yansıtıyor.

Cevap bırakın