PlayStation Plus Haziran ayı oyunları belli oldu

0

Sony PlayStation serisinin öneminin gittikçe daha fazla artacağı günlere doğru son sürat yaklaşılıyor. Okulların kapanmasıyla birlikte milyonlarca oyun meraklısı için DualShock’larının tuşları daha yoğun şekilde aşınacak! Merakla beklenen en önemli detay ise şüphesiz PlayStation Plus’ta Haziran ayında sunulacak ücretsiz oyunlar. İşte sevindirici haber!

PlayStation Türkiye, kısa süre önce sosyal medya üzerinden paylaştığı bir görsel ile Haziran ayı ücretsiz yapımlarının sinyalini yaktı. Buna göre söz konusu oyunlar; Killing Floor 2 ve Life is Strange olacak. Özellikle Life is Strange’in kaçırılmaması gereken bir yapım olduğunun altını çizeceğiz.

Aylık ödenen bir ücret karşılığı edinilen PlayStation Plus üyeliği ile birlikte oyunculara ücretsiz olarak sunulacak yapımlar, büyük bir sürpriz olmazsa, Killing Floor 2 ve Life is Strange. Killing Floor 2, korku ve şiddet öğelerinin ağırlıklı olduğu bir fps oyunu. Güçlü atmosferi ile reflekslerinizi sürekli hazırda tutmanızı gerekli kılıyor. Episodik hikaye oyunu Life is Strange ise ödüllü PS4 yapımlarından. Son dönemde ücretsiz olarak PlayStation Plus üyeleriyle buluşacak en güçlü oyunlardan biri. Haberin devamında oynanış videosunu izleyebilirsiniz…

Sony, 2016 sonunda dünya genelinde 26,4 milyon PlayStation Plus abonesi olduğunu açıklamıştı. Rakamın günümüzde 30 milyona ulaşmış olabileceği tahmin ediliyor.

Cevap bırakın