PlayStation Plus Haziran 2020 oyunları açıklandı

0

PlayStation 5 oyun konsolu uzun süredir merakla beklenirken PlayStation Plus platformunda her ay sunulan ücretsiz oyunlar için Haziran seçkisi de belli oldu.

Her ay özel indirimlerin yanı sıra belirli oyunları tamamen ücretsiz sunan PS Plus Haziran 2020 oyunları açıklandı. Sony Mayıs ayında oyun severlere iki farklı simülasyon oyununu ücretsiz olarak sunmuştu. Bu oyunlar Farming Simulator 2019 ve Cities Skylines olurken Haziran ayunda ise bol aksiyonlu iki yapım oyun severlere sunulacak.

PS Plus Haziran 2020 oyunları

Oyun severlerin yakında tanıdığı Call of Duty serisinin sevilen oyunlarından Call of Duty: WWII, ücretsiz sunulan oyunlardan ilki. Nefes kesen 2. Dünya Savaşı deneyimini yaşatan yapımda oyun severler tarihi yeniden yazabilecek. Oyun klasik savaş deneyimini, dünyayı baskı ile yönetmek isteyen bir güce karşı verilen mücadele ile bir araya getiriyor.

Haziran ayında verilen ikinci ücretsiz oyun ise şok edici ama Star Wars Battlefront II. Dünyanın en sevilen kültür öğelerinin başında gelen Star Wars evrenini oyun dünyasına getiren Star Wars serisinin dördüncü oyunu, ayrıca Star Wars: Battlefront’un devamı niteliğinde. Işın kılıcının gücüyle düşmanları yok ederek ilerlenen oyunda Star Wars dünyasını sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Büyük bir sürpriz olduğuna şüphe yok.
Her iki oyunu da 6 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Cevap bırakın