PlayStation oyunlarında yarıyıl tatiline özel indirim rüzgarı

0

Yarıyıl tatili döneminde birçok konsol paketi, aksesuar ve oyun indirimli fiyatıyla satışa çıkıyor.

Yarıyıl tatiline özel olarak seçili konsol ve aksesuarları ile oyunlarda indirim kampanyası başlatıldı. İndirim dönemi boyunca PlayStation 4 Pro, birbirinden güzel oyunlara sahip PlayStation 4 1 TB paketleri ve PlayStation VR seti indirimli fiyatlarıyla satışta olacak.

18 Ocak ile 25 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak yarıyıl tatili kampanyası süresince PlayStation 4 Pro 3199 TL’den satılacak. Oyunlu ya da ikinci DualShock 4’e sahip 1 TB PlayStation 4 paketleri de 2499 TL fiyat etiketiyle sömestr indirimi boyunca satışta olacak. İçerisinde PlayStation VR, PS Camera ve PS VR Worlds oyunlarını barındıran PlayStation VR paketi ise kampanya süresince 2699 TL’den 1799 TL’ye iniyor.

Bu oyunlar kaçmaz…

Yarıyıl tatili kampanyası kapsamında, aynı tarihlerde, oyunlar da indirime giriyor. Geçtiğimiz günlerde tüm dünyada 9 milyondan fazla sattığı açıklanan Marvel’s Spider-Man oyunu indirimli fiyat etiketiyle satışta olacak. Birçok mecra tarafından yılın oyunu olarak seçilen God of War, 2018’in en başarılı macera oyunlarından biri olarak gösterilen Detroit: Become Human da meraklılarını bekliyor. Elbette FIFA 19’da!

Take-Two oyunları NBA 2K19, WWE 2K19, NBA 2K Playgrounds 2, Carnival Games ve GTA V de indirimli fiyatlarla satılacak. Square Enix’in son oyunu Just Cause 4 de yine indirimli satış fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

Detaylar ve indirimli fiyatlarla online alışveriş için sizi GameZone’a davet ediyoruz. Buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın