PlayStation 5 ilk kez canlı görüntülendi

0

PlayStation ailesinin en yeni üyesi 11 Haziran günü kendini gösterdi. Oyun odaklı olarak düzenlenen etkinlikte PlayStation 5’i de görme şansı yakaladık. Aradan geçen 10 günden uzun sürenin ardından PlayStation 5 bu kez en net şekilde karşımıza çıktı. Bu fotoğraf ile birlikte konsolu ilk kez canlı olarak görmüş olduk.

PlayStation 5 canlı canlı görüntülendi

PlayStation 5, bundan yaklaşık 10 gün önce tanıtıldı. Tanıtım etkinliğinde konsolun özelliklerinden ziyade oyunlarına ağırlık verildi. Birçok oyunun tanıtıldığı etkinlikte ayrıca konsolu da gördük. Ek olarak konsolun aksesuarları da gösterildi. Şimdi ise konsol ilk kez elde görüntülendi. Fabrika çalışanı olduğu düşünülen bir kişi PlayStation 5 ile karşımıza çıktı.

Sony logolu bir kıyafet giyen kişinin fabrika ya da üretim tesisi gibi bir yerde olması da dikkat çekti. Ortaya çıkan görsele baktığımızda konsolun yandan oldukça büyük göründüğünü söyleyebiliriz. Keskin kıvrımlara sahip PS5, evlere girdiğinde oyuncular tarafından nasıl karşılanacak şimdilik merak konusu.

PS5  ile birlikte kullanıcılar yeni bir arayüze de kavuşacak. PS5 arayüzü özellikle hızı ile kullanıcıların beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor.

Cevap bırakın