PlayStation 5 en büyük konsol olabilir

0

2020 yılı oyun konsollarının senesi olmaya devam ediyor. Sony ve Microsoft, oyun konsolları için neredeyse gereken tüm açıklamaları yapmış durumda. Kullanıcılar için sadece ön sipariş sürecinin açılması beklenirken, bu süre içerisinde artık daha farklı sızıntılar karşımıza çıkıyor. Şu ana kadar gerçek bir şekilde görüntülenmeyen PlayStation 5’in ne kadar büyük olacak sorusunun cevabı ortaya çıktı.

PlayStation 5’in ne kadar büyük olacak?

Sony’nin 19 Kasım’da tüm  dünyada satışa sunacağı yeni nesil PlayStation 5, FCC’de karşımıza tekrar çıktı. PlayStation 5’in gerçek boyutunun rahatça anlaşılabildiği fotoğraflar, yeni nesil konsollar arasında en büyüğünün PlayStation 5 olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Konsolda yer alan bağlantı noktalarından bir kaçının görüntülendiği fotoğraflarda, 2 adet USB 3.0 girişi, 1 adet HDMI ve güç girişi görülebiliyor. Gözükmeyen ve merak edilen detaylar arasında yer alan Sony’nin artırılabilir hafıza olacak dediği NVMe yuvasına erişimin nereden yapılacağı bu fotoğrafta açık bir şekilde görülemiyor. Oyun konsolu hakkında geriye kalan fiziksel sızıntıların da son zamanlarda daha fazla artmasını bekliyoruz. Merak edilen bu detay ve PlayStation 5’in kapağı çıkıyor mu gibi merak edilen detaylar da yakında ortaya çıkabilir

Cevap bırakın