PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı hakkında haberler var

0

Geçtiğimiz haftalarda tüm dünyanın izlediği online bir etkinlikte ilk defa karşımıza PlayStation 5 hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Sony 90 dakikalık online etkinliğin büyük bir kısmını oyunlara ayırmış, son birkaç dakikada ise PlayStation 5 tasarımını bizlere göstermişti. Ancak PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında hiçbir şey söylenmemişti.

PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında iddialar var

Oyuncular, PlayStation 5 ile beraber hangi oyunların nasıl olacağını kısa bir süre de olsa görebildiler. Oyuncuların PlayStation 5’in tasarımını ve oyunlarını görmesi, heyecanla tanıtım tarihi ne zaman sorusunu sordurttu. Şimdi ise bu sorulara bir cevap Twitter kullanıcısı tarafından verildi ve PlayStation 5 tanıtım tarihi olarak 20 Kasım gösterildi.

Tanıtım tarihi sızıntısı ile beraber fiyatlar hakkında da bazı sızıntılar ortaya çıktı. Hatırlıyorsanız karşımıza 2 farklı PlayStation 5 sürümü çıkmıştı. Digital Edition modelinin yani disk sürücüsü olmayan versiyonun yaklaşık 100 euro daha ucuz olacağı belirtiliyor. Digital Edition sürüm 399 euro, disk okuyucuya sahip sürüm ise 499 euro olarak karşımıza çıkabilir.

Sonuç olarak baktığımızda PlayStation 5 satışa çıkana kadar bunun gibi sızıntılar ile karşılaşmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın