PlayStation 5 için meraklandıran tasarım konsepti

0

2020 yılına girmeden önce PlayStation Twitter hesabından atılan bir tweet herkesi heyecanlandırdı. Tweet’te uzun zamandır konuşulan PlayStation 5’in 2020 yılının sonunda tanıtılacağı yazıyordu. O günden bu güne 5 aydan uzun zaman geçti ancak çok fazla bir bilgi Sony tarafından karşımıza çıkartılmadı. Şimdi ise ortaya atılan tasarım, PlayStation 5 tasarımı hakkında acaba dedirtti.

PlayStation 5 tasarımı bu tasarıma mı benzeyecek?

2020’ye girdiğimizden beri dünyada oluşan salgın hastalık sorunu  bazı süreçleri erteletmiş durumda. PlayStation 5 için herhangi bir erteleme şu anda söz konusu değil, ancak rakibi Xbox Series X hakkında birçok bilgi karşımıza çıkmış durumda. Örnek vermek gerekirse, şu anda Xbox Series X tasarımı nasıl olacak bilinse de PlayStation 5 için bu durum geçerli değil. Hal böyle olunca ortaya örnek konsept tasarımlar konuluyor. Onlardan bir tanesi, tüm dünyada ilgi çekti ve acaba dedirtti.

Görseldeki tasarım, bu zamana kadar karşımıza çıkan PlayStation 4 Pro tasarımına benzeyecek sızıntılarını destekler nitelikte. Şu anda kesin bir bilgi olmasa bile bu görüntü çoğu kişiyi heyecanlandırmış durumda.

Cevap bırakın