PlayStation 5 arayüzü için heyecanlandıran konsept!

0

PlayStation 5 hakkında her geçen gün daha fazla bilgiye sahip olurken, ortaya çıkan bu bilgiler hakkında birçok tahmin yürütülüyor. Bu güne kadar birçok özelliği kesinleşen PlayStation 5 için belki de en iddialı ikinci bir konsept video karşımızda. Bir forum kullanıcısı tarafından oluşturulan PlayStation 5 arayüz konsepti herkesi heyecanlandırdı.

PlayStation 5 arayüz konsepti heyecanlandırdı

Bir forum kullanıcısı tarafından tamamen bağımsız olarak hazırlanan konsept videosunda PlayStation 5 arayüzünün tahmini halini görebiliyoruz. Videoya baktığımız zaman, PlayStation 4 arayüzünden ilham alan ancak bir o kadar da modern bir tasarıma sahip arayüz, bizleri gerçekten heyecanlandırdı.

Arayüz hakkındaki konsept videoda güzel fikirler de var. Örneğin, arayüzde gezerken oyunların altına gelindiğinde oyunu oynayışınız hakkında daha fazla bilgi görebiliyorsunuz. Bu bilgiler, oyunda ne kadarlık bir ilerleme kaydettiğinizden tutun da oyunu o zamana kadar ne kadarlık bir süre oynadığınıza göre değişiyor. Şu andaki PlayStation 4 arayüzüne göre çok daha gelişmiş olan konsept gerçekleşirse birçok kullanıcının mutlu olacağı kesin.

PlayStation 5 özelliklerinin 2020 yılının sonuna kadar yavaş yavaş farklı zamanlarda ortaya çıkması bekleniyor. Sony, yeni nesil oyun konsolu hakkında aralıklı olarak kullanıcılara bilgilendirmeler yapıyor. Konsolun kesin tanıtım tarihi ise henüz belli değil.

Cevap bırakın