PlayStation 5 adım adım geliyor

0

Yeni nesil oyun konsolları arasında büyük bir rekabet bulunuyor. Microsoft’un Xbox Series X’i, Sony’nin ise PlayStation 5’i yakın zamanda karşımıza çıkarması beklenirken online satış konusunda ilk haberler PlayStation 5 tarafından geldi. PlayStation 5 satışları ne zaman başlayacak sorusu kısmen cevap buldu.

PlayStation 5 satışları ne zaman başlayacak sorusu cevap bulmaya başladı

Yeni nesil oyun konsollarının 2020 yılında karşımıza çıkacağını öğrendiğimizden beri büyük bir heyecanla bekliyoruz. Bu heyecan 2020 yılının sonuna doğru giderek artarken, yakın zamanda yapılan PlayStation 5 lansmanında PlayStation 5 tasarımını da görmemizle beraber akıllarda tek bir soru kalmıştı. PlayStation 5’i ne zaman satın alabileceğiz?

Yakın zamana kadar online satış platformlarının PlayStation 5 için hazırlanmış herhangi bir satış veya tanıtım sayfası yoktu. Şimdi ise ABD’de dünyanın en büyük online satılarından bazı internet siteleri, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’e yer verdiler. Satış sayfasından daha çok tamamen bir bilgi ekranı olarak karşımıza çıkan alanda, satış tarihi için 2020 yılının sonu işaret ediliyor.

PlayStation 5 için gecikecek iddiaları bir kenera dursun, dünyanın en büyük online satış platformlarının müşterilerini bu şekilde bilgilendirmeye başlaması artık bazı şeyler için hazır olduğumuzun açık bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın