PlayStation 4 için yeni nesil kulaklık seti duyuruldu

0

Konfor ve performansı geliştirilen, oyundaki ses deneyimini daha iyi hale getirme iddiasındaki Sony PS4 Gold Wireless Headset duyuruldu. Ayrıca Sony’nin resmi sitesi üzerinden ön siparişleri alınmaya başlandı.

Sony PlayStation 4’e özel ekipmanların ardı arkası kesilmiyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgiyle karşılanan ekipmaların arasında yeni nesil kulaklık seti PS4 Gold Wireless Headset de eklendi.

Kablosuz kulaklık olarak gelen PS4 Gold Wireless Headset, 2017’nin Platinum Wireless Headset modeli sonrasındaki ‘yeni nesil ürün’ durumunda. Önceki modele yakın tasarım çizgileri ile dikkat çeken yeni modelde kafa bandı kısmında daha yüksek konfor için bazı ince dokunuşlar söz konusu. En çok öne çıkan yenilik ise gürültüyü absorbe ettiği belirtilen çift mikrofon sisteminin, kulaklıkta gizli bir şekilde gelmiş olması. Pek fazla görünmediğini belirtelim.

Sanal 7.1 ses sunan kulaklık modeli, 3.5 mm jack ile birlikte bir miktar düşündürse de (pasif bağlantı yüzünden) iddialı olduğu görülüyor. PlayStation VR sistemiyle uyumlu olan modelin Şubat ayının sonuna doğru piyasadaki yerini almaya başlaması bekleniyor. Ses modları sayesinde çok daha optimize bir ses deneyimi sunduğu kaydedilen modelin aynı zamanda Headset Companion adlı uygulama üzerinden de bir dizi ek fonksiyonlarına ulaşılabiliyor.

Kutu içeriği:

  • Wireless Adaptörü
  • 3.5mm Ses kablosu
  • USB kablosu (Type-A’den micro-B’ye)

Cevap bırakın