PlayStation 4 güncellemeleri hız kesmiyor

0

Kısa süre önce beta kullanıcıları PlayStation 4 9.00 güncellemesi ile tanıştı. İşte ilk detaylar…

Sony, konsol platformunu uçtan ucak geliştirmeye devam ediyor. Sony PlayStation 5 güncellemesi kısa bir süre önce beta sürümüne çıkmıştı. Şimdi ise PlayStation 4 güncellemesi beta sürecinde.

PlayStation 4 güncellemeleri hız kesmeden sürüyor. Tabii ondan sonra daha yenisi, PlayStation 5 çıktı, fakat yine de önceki konsol desteği bitmiş değil. Zira geçtiğimiz günlerde beta kullanıcıları PlayStation 4 9.00 güncellemesi ile tanıştı.

Bu güncellemeye şimdilik sadece beta programına kayıtlı olanlar erişebiliyor. Beta programı da yalnızca Fransa, Almanya, İngiltere, Japonya, Kanada ve ABD’deki kullanıcılara yönelik. Türkiye’deki kullanıcıları kapsamıyor. Fakat yakın zamanda özelliklerin tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

9.00 güncellemesine ilişkin detaylar

Yeni PS4 güncellemesi pek fazla değişiklik içermiyor. Yine de ilginç gelişmeler söz konusu; yeni güncellemeyle beraber, PS5’te kazanılan kupalar ve diğer eşyalar PS4’te de görüntülenebiliyor. Yani iki konsol arasında daha yakın bir ilişki var artık.

Öte yandan mesaj grubu olanlar onu silebilir. Çocuğunuz çocuk hesabından oyun oynamak istediğinde siz bunu PS4 ve PlayStation uygulaması vasıtasıyla kendi hesabınızda bildirim olarak görebileceksiniz.

Cevap bırakın