Plantronics kulaklıklarla hayat daha kolay…

0

RIG 500E_gaming_competition_closeupPlantronics, 1962 yılında uçak pilotları için çok daha hafif kulaklıklar tasarlayarak işe başladı. Bugün her türlü ihtiyaca uygun ürünleriyle dünyanın önde gelen kulaklık tasarımcı ve üreticisi… Plantronics ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kulaklıklar, ofiste, evde, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıklar, masa ve cep telefonlarının yanı sıra oyun oynamak ve müzik dinlemek için özel olarak tasarlanmış kulaklıklar da bulunuyor. Plantronics kulaklıklarda ses kalitesi ve tasarıma özel önem gösteriliyor. Fortune 500’e giren şirketlerin yüzde 98’ine ürünleriyle hizmet veren ve 2005 yılında Türkiye’ye gelen Plantronics, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında önemli bir yere sahip.

Voyager Legend ile çağrıları sesli komutlarla yönetin

Plantonics Voyager Legend
Plantonics Voyager Legend

Plantronics, geliştirmiş olduğu Voyager Legend kulaklık, özellikle otomobil ile seyir halinde olanlara hayat kurtaracak bir çözüm sunuyor. Araba kullanırken cep telefonu ile konuşmak çok sayıda çevresel uyarıyı gözden kaçırmaya sebep olabiliyor. Hal böyle olunca trafik kazaları da beraberinde gelebiliyor. Plantronics Voyager Legend ile telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, kimin aradığını öğrenebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz.

Bluetooth üzerinden telefonunuza kolayca entegre edebileceğiniz Voyager Legend ile sesli komutlarla gelen çağrıları kabul edip reddedebiliyorsunuz. Arayan kişinin kim olduğunu da kulağınıza fısıldayan Voyager Legend mobil kulaklık sayesinde telefonunuza dokunmanıza gerek kalmıyor. 7 saat konuşma, 11 saat bekleme süresi bulunan cihaz, maksimum 90 dakika kadar kısa bir sürede şarj edilebiliyor.

Üzerinde bulunan üç adet mikrofonu, paslanmaz çelik rüzgâr perdeleri ile dış etkenlerden gelen sesi filtreleyerek karşı tarafa net bir ses akışı sağlayan Voyager Legend, sıvı dökülmelerine karşı da dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Kendi hafif performansı güçlü ML15

ML-15 Earloop
Plantronics ML-15

Bluetooth özellikli telefonlara kolayca bağlanabilen ML15, telefonunuza gelen tüm çağrıları tek bir buton ile cevaplamanıza olanak sunuyor. İster evde ister işte kolaylıkla çağrıları cevaplayabileceğiniz ML15 sayesinde, telefon görüşmeleri yaparken, aynı anda yaptığınız işe de odaklanabiliyorsunuz.

Çağrı sırasında telefonunuzu kulağınızda tutmaya gerek duymadan kullanabileceğiniz ML15 mobil kulaklığın 9 gramlık ağırlığı ise kulağınızdaki varlığını hissettirmiyor. Cihaz açma/kapama, çağrı başlatma/bitirme ve son numaraya tekrar bağlanabilme özelliğini, üzerindeki tek bir tuşa kazandıran Plantronics ML15, her kulağa uyumu ve kulak çevresi klipsinin sağladığı ekstra sabitliği ile de farkını yansıtıyor. Micro USB sayesinde iki saat gibi kısa bir sürede tam olarak şarj olabilen mobil kulaklık, altı saate kadar konuşma, 9 güne kadar da bekleme süresine sahip.

Oyuncular Plantronics RIG 500HD ile zafere doyacak

RIG 500 HD Exploded
RIG 500 HD Exploded

Özellikle E-Spor oyuncularının dikkat ettiği kulaklıklar oyun sırasında büyük önem taşıyor. Plantronics’in yeni oyuncu kulaklığı RIG 500 HD, oyunlarda HD ses kalitesi ile dikkat çekiyor. Ergonomik tasarıma sahip PC, Xbox One ve PS4 gibi oyun konsollarında da kolaylıkla kullanılabilen RIG 500 HD ile oyunlara konsantre olmak artık çok daha kolay.

Ayarlanabilir kafa bandı, standart kapalı akustik kulaklıklar gibi özellikleri ile bir oyuncunun istediği tüm özelliklere sahip olan Plantronics RIG 500 HD, yüksek ses destekli üç boyutlu Dolby 7.1 surround ses sağlıyor. Rekabetçi karşılaşmalarda rahatlığı ve hafifliği ile de büyük kolaylık sağlayan RIG 500 HD’nin hareketli mikrofonu ve sökülebilir kabloları da dikkat çeken özellikleri arasında.

ESL işbirliği ile oyunculara maksimum fayda sağlayacak RIG 500 HD, Plantronics tarafından oyuncuların istekleri doğrultusunda tasarlandı. Profesyonel oyuncular kadar amatör oyuncuların da rahatlıkla kullanabileceği RIG 500 HD ile oyunlarda kazanacağınız zaferlerin keyfini çıkarın.

Cevap bırakın