Philips’ten yenilikçi kişisel sağlık çözümleri

0

Philips, online kişisel sağlık basın etkinliğinde sağlığa yönelik yeni yaklaşımları paylaştı.

COVID-19 sürecinde insanların sağlıklı bir yaşam sürmesi daha önce olmadığı kadar ön plana çıktı. IFA 2020 fuarıyla aynı zamana denk gelen online etkinlikte Philips, insanların sağlıklı yaşam rutinlerini sürdürmelerine yardımcı olacak bir dizi inovasyonunu, hastaların sağlık profesyonelleriyle uzaktan temasta kalmalarını sağlayacak dijital fırsatlarını ve kişisel sağlık portföyünü de genişlettiğini duyurdu.

Günümüzün ağız sağlığı endüstrisinde tele-dişçiliğe olan talep hızla artıyor. COVID-19 sebebiyle birçok insan uzun bir süredir diş hekimine gidemedi ancak düzenli olarak muayeneye gitmek, sağlıklı bir ağza ve dişlere sahip olmak ve olası problemlere erken tanı koymak için son derece önemli. Philips Sonicare tele-dişçilik Amerika Birleşik Devletleri’nde diş hekimlerinin kullanımına açıldı.

Akıllı teknolojiler ve ses teknolojilerini kullanan inovatif Philips diş fırçaları, yakında piyasaya sürülecek olan Philips Sonicare Power Flosser ve ileri dil bakımı çözümleri sayesinde insanlar artık sağlıklı ağız ve dişlere kavuşabilecek.

Philips zor zamanlarda anne-babaların ve anne-baba adaylarının yanında

Philips Avent, genç anne-babaların yeni doğan bebeklerinin bakımını üstlenirken ihtiyaç duyacakları geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip. En son inovasyonlara örnek olarak bebeğin doğal beslenme hareketlerini taklit eden ve basit, hızlı ve hassas bir süt sağma cihazı olan Philips Avent Elektrikli Göğüs Pompası verilebilir. Ayrıca doktorlara ve anne adaylarına COVID-19 sürecinde gebelik takibi ve izlenmesi konusunda destek olan Avalon CL Fetüs ve Anne için Yapışkan Bant ve İzleme Kutusu da bu yeni inovasyonlar arasında.

Cevap bırakın