Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiPhilips’ten Disney figürlü gece lambaları

  Philips’ten Disney figürlü gece lambaları

  philips-softpals

  Ses sistemlerinden TV’lere çok sayıda ürün gamı arasında aydınlatmaya yönelik de geniş bir yelpaze sunan Hollandalı teknoloji şirketi Philips, Disney karakterleri şeklindeki gece lambaları serisini duyurdu. Monster INC karakterleri, Mickey Mouse, Örümcek Adam ve Frozen karakteri ile gelecek lambalar daha sonra başka Disney kahramanlarıyla da çocukların huzuruna çıkacaklar.

  Eğlence şirketi Disney ile güçlerini birleştiren Philips’in yeni gece lambalarında güvenlik ön planda. SoftPals adlı ışıklar, silikon yapıları sayesinde sıkılabiliyor ve bir oyuncak olarak da kullanılabiliyor. Peki ya elektrik sorun oluştrumuyor mu? Hayır, Disney konulu Philips gece lambaları prize takılmıyor, pille çalışıyorlar.

  717053316-RTP-global-001Uzun kullanımda ısınma gibi bir durumla karşılaşma olasılığı da yok, çünkü bunu engelleyecek LED ışıkla geliyorlar. Uykuya dalmakta olan çocuklar için ilk başta açık kalan, daha sonra kapanabilme ayarı bulunan marifetli gece lambaları oldukça fonksiyonel görünüyorlar.

  Satış fiyatları ABD için 25 dolar olarak açıklanan Philips Disney Gece Lambaları için merak edilen soru ise Türkiye’de de yer alıp almayacakları. Bu konuda bir gelişme olduğunda haber güncellenecektir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN