Philips’in yeni spor kulaklık serisi 2021’in ilk yarısında tanıtılacak

0

Philips Sound; yeni, dört farklı kablosuz spor kulaklık modeliyle bu sene de spor kulaklıklara odaklanıyor.

Philips Sound, yılın ilk yarısında dört farklı kablosuz spor kulaklık piyasaya sürecek. Kulaklık pazarında önemli bir yere sahip olan Philips Sound; olağanüstü uyum, rahatlık, dayanıklılık, kusursuz ses, konfor, güvenlik ve hijyen özelliklerine odaklanarak ürettiği yeni spor serisiyle önde gelen spor kulaklık markalarından biri olmayı hedefliyor.

Philips Spor Kulaklıklar; açık havada spor yapmayı sevenler, sporu bir yaşam tarzı haline getirenler ve profesyonel sporcular için farklı modellere sahip. Philips’in kablosuz spor kulaklık serisi; uzun orman koşuları, sahil kenarında bisiklet turları, spor salonunda antrenmanlar, evde yoga seansları gibi farklı spor dallarında kullanıcılarına sağlık ve zindeliğe giden yolda eşlik etmek üzere özel olarak tasarlandı.

Kablosuz ve kolay kullanımlı Philips Spor Kulaklık Serisi; ses kalitesinin yanında ekstra konfor, toz ve tere dayanıklılık, ekstra güvenlik özellikleri, uzun pil ömrü, UV temizleme teknolojisi gibi özelliklerine kalp atış hızı ölçümü ve kemik iletimli ses teknolojisini de ekledi.

LED ışıklı A6606 model kulaklıklar; akşam saatlerinde dışarda spor yapmayı tercih edenleri güvende tutmak üzere özel olarak tasarlandı.

Philips A7306 Spor TWS Kulak İçi Kulaklıklar:

Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak.

Serinin amiral gemisi Gerçek Kablosuz A7306 kulaklıklar, profesyonel sporculara üç farklı renkli kanat ucu ve çıkarılabilen kulak kancası seçeneğiyle ekstra konfor sağlıyor.

Cevap bırakın