Philips yeni ürünlerini IFA’da tanıttı

0

Philips, akıllı, sağlık çözümleri ile tüketici ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı ürünlerini IFA 2019’da kullanıcılarının beğenisine sundu.

Royal Philips, 2019 Internationale Funkausstellung (IFA) fuarında bir dizi akıllı, ve kişiselleştirilmiş tüketici sağlık çözümlerini pazara sundu. Kullanıcılarının hayatlarına kolaylıkla entegre olan bu ürünler, onların daha sağlıklı seçimler yaparak kişisel ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.

Yeni Airfryer sizin yerinize yemek yapıyor

2008’den günümüze 10 milyondan fazla satan Airfryer’ların başarısından ilham alan Philips, yeni Smart Sensing teknolojili Philips Airfryer XXL ile mükemmel pişen yemekler için yemek yapma sürecinin tamamını kontrolü altına alıyor. En popüler Airfryer yemekleri için beş ‘akıllı şef’ programı bulunuyor.

İyi ve kaliteli bir bir uyku için

Philips, uyku sorunlarının %80’ini ele almak üzere her gün gelişen uyku çözümleri portföyündeki en son yeniliği, SmartSleep Bandı (Horlama Hafirletme Bandı)’nı sunuyor.

Ütüden kalan zaman sizin olsun

Philips PerfectCare Elite Plus buharlı kazanlı ütü,akıllı buharla artık daha da akıllı. Ultra hafif demiri ile son derece kolay ve hızlı bir ütüleme imkanı veren Philips PerfectCare Elite Plus, dünyanın en güçlü ve en hızlı buhar kazanına sahip.

Kablosuz süpürge SpeedPro Max

Philips’in kullanıcıları için maksimum kolaylık sağlayan yeni kablosuz süpürgesi SpeedPro Max, 360 derece çekim gücü sayesinde tüm yönlerden çekiş sağlarken tek geçişte daha fazla tozu topluyor.

Cevap bırakın