Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelPhilips TV ve ses ürünlerine 4 iF Tasarım Ödülü

  Philips TV ve ses ürünlerine 4 iF Tasarım Ödülü

  TP Vision; Avrupai tasarım ve işçiliği odağına koyan Philips TV& Sound markasıyla, 2024 iF Tasarım Ödülleri’nden 4 yeni galibiyetle ayrıldı.

  iF Ödülleri, 70 yıldan uzun süredir ürün tasarımında en iyi tasarımları ödüllendiriyor. Önde gelen küresel tasarım ödüllerinden biri olan yarışmaya, 2024 yılında yaklaşık 72 ülkeden 10.800’den fazla ödül başvurusu yapıldı. Ödül kriterleri arasında; yenilikçilik, kalite, işlevsellik ve ekolojik uyumluluk yer alıyor.

  2024 if Tasarım Ödülleri kazananları arasında; Philips’in yeni amiral gemisi OLED+959 TV, ses uzmanları Bowers & Wilkins ile ortaklaşa üretilen OLED+909 TV ve ultra ince B6309 soundbar, son olarakta A5608 kemik iletimli spor kulaklıklar yer alıyor.

  Ödül almaya hak kazanan 4 ürün de Amsterdam’da bulunan özel Avrupa Tasarım ekibi tarafından tasarlandı.

  TP Vision Baş Tasarım Sorumlusu Rod White, markanın kazandığı ödüllerle ilgili mutluluğunu ” Philips TV ve Sound ürünlerimizi farklılaştıran Avrupai tasarım, Avrupa’da bulunan özel tasarım ekibimize yaptığımız yatırımın karşılığını vermeye devam ediyor.

  İyi ürün tasarımı, müşteri memnuniyetinin ve kullanıcılarımızın ürünlerimize sahip olma mutluluğunun devamlılığını sağlıyor. Ürünlerin kullanıcılara yaşattığı deneyimin, en az ürün performansı kadar önemli olduğuna inanıyoruz.’’ sözleriyle aktardı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN