Philips TV & Sound, 2023 Red Dot Tasarım Ödülleri’nden 4 ödül kazandı

0

TP Vision, TV ve ses ürünlerinin üretim sürecinde merkezine koyduğu ‘’En İyi Avrupai Tasarım’’ politikasının gücünü, bu sene de 2023 Red Dot Ürün Tasarım Ödülleri’nden almaya hak kazandığı dört ödülle yineledi. 

Marka; kullanıcılarına yüksek kaliteli Avrupai Tasarım sunma konusundaki taahüdü kapsamında Amsterdam’da bulunan özel tasarım ekibine sürekli olarak yatırım yapıyor.

Profesyoneller tarafından övgüler alan markanın tasarım ekibi, vizyonu ve yaratıcılığı sayesinde bu yıl da Philips TV & Sound markasına dört adet Red Dot Ürün Tasarım Ödülü almaya hak kazandırdı.

OLED+908’in tasarımı, 2023 yılı Philips Ambilight TV modellerinin arasında amiral gemisi olarak öne çıkmasını sağladı.

Model, Kvadrat kumaş detaylarıyla göz dolduran Bowers & Wilkins entegre ses sistemiyle öne çıkıyor.

Açık çerçeveli alüminyum merkezi stand televizyonun sağa sola dönmesi konusunda işlevsellik sağlarken, arka aydınlatmalı yeni uzaktan kumanda kullanıcı deneyimini kolaylaştırıyor.

T2 gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin Philips Fidelio için özel olarak oluşturduğu basitleştirilmiş geometrik tasarım dilini sürdürürken, kompakt bir kulaklık ve şarj aletiyle kullanıcılarla buluşuyor.

L4 kulaklıklar, Philips Fidelio’nun halihazırda sahip olduğu konsepti olan basitleştirilmiş geometrik tasarım dilini sürdürüyor.

TP Vision Baş Tasarımcısı Rod White şirketin kazandığı ödüllerle ilgili memnuniyetini ‘’TP Vision’ın tüketici elektroniği alanında, ürün tasarımını ürün yaratma sürecinin temel bir unsuru haline getirmeye odaklanması ve ürün konseptini ana hatlarıyla tasarım sürecinin en başında belirlemesi nedeniyle benzersiz olduğuna inanıyorum. Kullanıcılarımız da sahip oldukları ürünlerdeki tasarımın önemini ve bu ürünlere uzun yıllar boyunca sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Tasarımlarımızın bir defa daha profesyonel tasarım camiasının onayını yansıtan dört adet Red Dot Ödülü’yle takdir edilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyorum’’ sözleriyle aktardı.

 

Cevap bırakın