Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  SağlıkPhilips Sonicare Teknolojisi daha iyi bir ağız ve diş bakımı vadediyor

  Philips Sonicare Teknolojisi daha iyi bir ağız ve diş bakımı vadediyor

  Ağız ve diş sağlığı ihtiyaçları, sağlık teknolojilerine olan ilgiyi artırıyor. Elektrikli/şarjlı diş fırçası teknolojileri, daha sağlıklı bir ağız ve diş sağlığına sahip olmamıza katkı sunuyor. 

  Sonicare diş fırçaları, diş hekimleriyle birlikte geliştirilmiş olup, sonic titreşimleri ile çalışarak, sonic salınıma bağlı süpürme hareketi ile ağız sağlığına katkı sağlıyor.

  Bu süpürme hareketi sırasında Fluid Action teknolojisi ile ağız sıvılarını ve diş macununu karıştırarak mikro baloncuklar oluşturuyor. Mikro baloncuklar, diş macununun diş aralarına daha iyi nüfuz etmesini sağlayıp ağız içerisinde her noktaya ulaştırarak daha konforlu ve etkili diş fırçalamaya yönelik çözüm sunuyor. Süpürme hareketi ve Fluid Action teknolojisi bir araya gelerek, normal diş fırçasına göre 10 kata kadar daha fazla plağı yok ediyor. Philips Sonicare diş fırçaları, kullanıcıların daha beyaz ve sağlıklı dişlere ulaşmasına yardımcı oluyor.

  Dakikada 62.000 hareket ile etkili ağız ve diş temizliği

  Sonicare elektrikli diş fırçaları, dakikada 62.000 fırçalama hareketi ile son derece etkili bir diş fırçalama deneyimi sunuyor. Bu rakam, manuel diş fırçalarının bir ay boyunca gerçekleştirdiği fırçalama hareketini sadece 2 dakikada tamamlamak anlamına geliyor.

  Sonicare, diş temizliğini nazikçe ancak son derece etkili bir şekilde gerçekleştiren sonic teknolojisini kullanarak, diş sağlığını korurken aynı zamanda daha sağlıklı sonuçlar elde etmeye destek oluyor.

  Teknolojik rehberlik ve ilerleme raporları için Sonicare uygulaması

  Sonicare uygulaması, kullanıcıların diş fırçalama alışkanlıklarını takip ediyor ve ilerleme raporları sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, diş bakım alışkanlıklarını gözlemleyebiliyor ve geliştirebiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN